آسيب فرانسه فرانسه اخبار بین الملل

آسيب: فرانسه فرانسه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انتقاد نکنید ‌ من مانکن نیستم!

در روزهایی که طرفداران تیم‌ملی فوتبال منتظر رونمایی از پیراهن‌های آدیداس جهت شاگردان کی‌روش در جام‌جهانی هستند، فدراسیون در اقدامی جالب جهت لباس‌های رسمی (کت و

انتقاد نکنید ‌ من مانکن نیستم!

انتقاد نکنید من مانکن نیستم!

عبارات مهم : شلوار

در روزهایی که طرفداران تیم ملی فوتبال منتظر رونمایی از پیراهن های آدیداس جهت شاگردان کی روش در جام جهانی هستند، فدراسیون در اقدامی جالب جهت لباس های رسمی (کت و شلوار) ملی پوشان مراسم رونمایی گرفت و حالا در این خصوص حاشیه هایی ایجاد شده است هست. با این که کت وشلوارها به وسیله برند مشهور هاکوپیان تولید شده، ولی خیلی ها به سادگی بیش از حد آن و البته مانکن هایی که جهت رونمایی مورد استفاده قرار گرفت، ایراد می گیرند.

نکته جالب ولی چنین است که هیچ کدام از دونفری که کت و شلوارهای تیم ملی را جهت تصویر گرفتن پوشیدند، مانکن نبودند؛ دو فوتبالیست قدیمی ارمنی که یکی ارزش سابقه بیشتری دارد. روبرت مارکوسی، مهاجم سال های نه چندان دور صبا باتری، برق شیراز و پیکان و سواک امیریان دروازه بان سابق تیم امید استقلال که همدوره آندرانیک تیموریان و مجتبی جباری بود. مهمتر این که ظاهرا هیچ کس متوجه نشده دو نفری که از آنها به عنوان مانکن کت و شلوارهای تیم ملی استفاده شد، فوتبالیست بودند و در اندازه خود سوابقمطلوبی نیز دارند.

روبرت مارکوسی در گفت وگو با شهروند اعلام کرد از اتفاقاتی که در مراسم رونمایی رخ داد و ناهماهنگی هایی که به وجود آمد دلخور است و البته بابت انتقادها به کیفیت و طرح لباس ها هم توضیح می دهد. ماحصل صحبت های او را بخوانید:

انتقاد نکنید ‌ من مانکن نیستم!

کسی متوجه شد شما مانکن کت و شلوارهای تیم ملی بودید؟

(با خنده) واقعیت این بود که ما خودمان هم خبر نداشتیم قرار است چنین مراسمی گرفته شود و ما به عنوان مانکن لباس بپوشیم و تصویری گرفته شود. از طرف کلوب آرارات به ما گفتند روز پنجشنبه آقای هاکوپیان که لباس های تیم ملی را تولید می کند، مراسمی گرفته و شما هم حضور پیدا کنید. همان روز فهمیدیم که می خواهند از ما به عنوان مانکن استفاده کنند.

در روزهایی که طرفداران تیم‌ملی فوتبال منتظر رونمایی از پیراهن‌های آدیداس جهت شاگردان کی‌روش در جام‌جهانی هستند، فدراسیون در اقدامی جالب جهت لباس‌های رسمی (کت و

تجربه مانکن شدن چطور بود؟

واقعا کار مشکل هست؛ من در زندگی ام بافایده ترین کاری که انجام دادم، فوتبال بازی کردن بود و چون هیچ سابقه ای در بحث مدلینگ و … نداشتیم کار مشکل بود.

البته انتقادهای زیادی هم به مانکن های مراسم رونمایی از کت و شلوارهای تیم ملی انجام شد!

نمی دانم چه باید بگویم. من که مانکن نبوده و نیستم و شکی نیست نتوانستم کار خاصی انجام دهم. همان طور که گفتم کلوب آرارات از ما درخواست کردند به مراسم برویم و شاید اگر حتی می دانستیم قرار است چه اتفاقی در مراسم بیفتد، ما اصلا نمی رفتیم. مانکن بودن شرایط خاص خود را دارد. آنها افرادی اند که دوره این کار را دیده اند، قیافه و هیکل مناسب و شخصیت خاص این کار را دارند. من خودم نظرم این است که باید چند مانکن حرفه ای کت و شلوارهای تیم ملی را می پوشیدند و تصویر می گرفتند.

انتقاد نکنید ‌ من مانکن نیستم!

انگار از بعضی برخوردها دلخور هستید؛ درست است؟

به هر حال ما انتظار نداشتیم این طور بشود. ما در جریان هیچ چیز نبودیم و واقعا شوکه شدیم. ما از ساعت ٥ عصر به هتل اسپیناس رفتیم و ساعت ١٠شب مراسم رونمایی انجام شد. در طول این چند ساعت هیچ کس با ما کاری نداشت و به دوستم سواک امیریان می گفتم نکند اینها ما را فراموش کرده اند. به هرحال ما فوتبالیست این مملکت بودیم، ولی هیچ کس ما را نمی آشنایی و اصلا انگار نه انگار آن جا حضور داشتیم.

گلایه ای هم به مسئولان برگزاری کردید؟

در روزهایی که طرفداران تیم‌ملی فوتبال منتظر رونمایی از پیراهن‌های آدیداس جهت شاگردان کی‌روش در جام‌جهانی هستند، فدراسیون در اقدامی جالب جهت لباس‌های رسمی (کت و

آقای هاکوپیان و سایر مسئولان این برند درگیر مراسم بودند و نشد حرفی با آنها بزنیم. میهمانان زیادی هم آمده بودند و فرصتی جهت گلایه نشد.

به سواک امیریان اشاره کردید؛ شاید خیلی ها مانکن دیگر تیم ملی را هم نشناسند.

سواک دروازه بان سابق تیم امید استقلال بود؛ او همدوره آندرانیک تیموریان، مجتبی جباری و خسرو حیدری محسوب می شود که در همان جوانی با موتور تصادف کرد و نتوانست فوتبال بازی کند.

انتقاد نکنید ‌ من مانکن نیستم!

از این بحث ها بگذریم؛ کیفیت کت و شلوارهایی که جهت تیم ملی در نظر گرفته شده، خوب بود؟

کیفیت کت و شلوارها انصافا خوب هست؛ به هر حال هاکوپیان برند معتبری محسوب می شود و لباس های باکیفیتی تولید می کند، ولی من به دوستانم هم گفتم کت و شلوار تا زمانی که با کراوات ست نشود، قشنگ جلوه نمی کند.

ایراد مهم که به کت و شلوارهای تیم ملی گرفته می شود، راجع به طرح آن هست. قبول دارید طرح قشنگی نداشت و خیلی قدیمی بود؟

اول بگویم کت و شلوارها خیلی راحت بود و به نظرم کت و شلوار راحت هم هیچ وقت قدیمی نمی شود و از مُد نمی افتد، ولی می شد لباس های تیم ملی بسیار بهتر از این باشد. به هرحال این کت و شلوارها قرار است در جام جهانی پوشیده شود و نیاز بود طرح خاص ای داشته باشد. البته پشت کتی که ما پوشیدیم یک طرح و چاپ داشت که در تصویر ها مشخص نشد، ولی در کل باید لباس های بهتری گزینش می شد.

خودتان اگر به عنوان بازیکن قرار بود به جام جهانی بروید، این کت و شلوارها را می پوشیدید؟

به هر حال بازیکن که نمی تواند بگوید این لباس را می پوشد یا نه، ولی به نظرم این کت و شلوار راحت شبیه لباس هایی بود که در عروسی ها می پوشند که البته با کراوات استفاده می شود، چون گفتم که کت و شلوار با کراوات جلوه پیدا می کند. ضمن این که باید توجه داشته باشیم در تصویر ها خیلی طرح لباسمشخص نمی شود.

واژه های کلیدی: شلوار | مانکن | رونمایی | استفاده | کت وشلوار | کت و شلوار | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs