آسيب فرانسه فرانسه اخبار بین الملل

آسيب: فرانسه فرانسه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث قتل در ساختمان نیمه‌ کاره

مرد افغان که دوستش را در ساختمان نیمه‌کاره کشته بود در دادگاه مدعی شد مقتول قصد آزار وی را داشته است.

قتل در ساختمان نیمه کاره

عبارات مهم : ایران

مرد افغان که دوستش را در ساختمان نیمه کاره کشته بود در دادگاه مدعی شد مقتول قصد آزار وی را داشته است.

به گزارش جام جم، پانزدهم خرداد سال 93 به پلیس خبر رسید یک مرد 36ساله به نام عزیز در یک ساختمان نیمه کاره در خیابان افسریه پایتخت کشور عزیزمان ایران کشته شده است هست. پلیس به محل جنایت رفت و با جسد عزیز روبه رو شد. شواهد نشان می داد این مرد با ضربه های جسم سخت به سرش از پا در آمده است.

پلیس به بازجویی از کارگران ساختمانی پرداخت.یکی از آنها گفت: من و باجناقم سعید مدت هاست در ساختمان نیمه کاره مشغول به کار هستیم و شب ها را هم همین جا سپری می کنیم. عزیز، دوست صمیمی باجناقم بود. صبح هنگامی که بیدار شدیم با جنازه عزیز روبه رو شدم. هیچ خبری از باجناقم نیست و ممکن است در قتل عزیز دست داشته باشد.

قتل در ساختمان نیمه‌ کاره

اظهارات این مرد باعث شد تلاش جهت ردیابی سعید شروع و وی بازداشت شود. سعید 30 ساله به قتل اعتراف کرد و به بازسازی صحنه جرم پرداخت.

وی در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی بابایی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

مرد افغان که دوستش را در ساختمان نیمه‌کاره کشته بود در دادگاه مدعی شد مقتول قصد آزار وی را داشته است.

در این جلسه سعید به تشریح شرح ماجرا پرداخت و گفت: آن روز جهت کار به ساختمانی تازه ساز حوالی خیابان آزادی رفته بودم که در راه بازگشت و در ایستگاه اتوبوس عزیز را دیدم. هنگامی که به او گفتم مدتی است همراه باجناقم در ساختمان نیمه ساز در افسریه ساکن هستیم خواست همراهم به آنجا بیاید. من هم قبول کردم.

وی ادامه داد: من و عزیز با هم به ساختمان آمدیم و شام خوردیم و خوابیدیم. نیمه شب بود که یکباره متوجه شدم یک نفر دهانم را گرفته هست. من که شوکه شده است بودم بیدار شدم و عزیز را بالای سرم دیدم. او قصد داشت مرا آزار بدهد. فکر کردم شوخی می کند، ولی هنگامی که متوجه شدم اسیر وسوسه شیطانی شده است با میله آهنی که گوشه اتاق قرار داشت ضربه ای به سرش زدم. من نیمه شب فرار کردم و می خواستم به افغانستان بروم که دستگیر شدم. خصومتی با مقتول نداشتم و جهت دفاع از خودم ناچار شدم او را بکشم.

در آخر جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

قتل در ساختمان نیمه‌ کاره

واژه های کلیدی: ایران | ساختمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs