آسيب فرانسه فرانسه اخبار بین الملل

آسيب: فرانسه فرانسه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی فیلتر آب و برق، آن هم بدون فیلترشکن!

از هنگامی که که بلبشوی آب در جنوب کشور بپا شده است و در بقیه جاها، «آب» حکم کیمیا شده است و به دنبالش، جدول خاموشی های برق هم انتشار یافته و حتی مثل تلگرام، آین

فیلتر آب و برق، آن هم بدون فیلترشکن!

فیلتر آب و برق، آن هم بدون فیلترشکن!

عبارات مهم : انرژی

انرژی صلح آمیز هسته ای ولی بدون برق!

از هنگامی که که بلبشوی آب در جنوب کشور بپا شده است و در بقیه جاها، «آب» حکم کیمیا شده است و به دنبالش، جدول خاموشی های برق هم انتشار یافته و حتی مثل تلگرام، آینده آب و برق عجین با فیلتر شده است و بدتر اینکه هیچ فیلترشکن درست و درمانی هم برایشان اعلام نشده، مدام دلواپس بودم که مصیبت فوق را چطور می شود به ناف دشمن های خارجی بست و کاسه کوزه ها را برسرشان شکست! به عنوان نمونه چطور می شود تشنگی یک خرمشهری را به توطئه استکبار و ایادیش ربط داد؟!

اما…خدارو صد هزار مرتیه شکر که این داستان هم ختم به خیر شد و با شنیدنش قند تو دلم آب شد. بله، جریان هم از این قرار است که خوشبختانه مسبب مهم اوضاع وخیم آب و برق پیدا شد؛ یا بهتر بگوییم، دست دزدانی به نام «دزدان ابر» که ابر را رو هوا می زدند؛ بشدت رو شد.

فیلتر آب و برق، آن هم بدون فیلترشکن!

بگذارید عنوان را کمی بازتر کنیم: ببینید ؛ به استثنای یکی دو مورد ترقه بازی؛ معمولا دشمن های جرات ندارند به خاک مان تجاوز کنند چون ما در خارج از کشور با آنها می جنگیم و به این شکل امنیت را در داخل برقرار می کنیم. (توضیح: هر چند کمی عجیب به نظر می رسد است که به عنوان نمونه جهت مبارزه با سوسک های منزل مان برویم منزل همسایه را امشی بزنیم ولی قبول بفرمایید شدنی است!)

اما دشمن های مدام در حال عوض کردن استراتژی هستند و این بار جایگزین تعرض به خاک به هوای مان یا بهتر بگوییم به ابرهای مان تجاوز کردند. حال این پرسش پیش می آید که آیا جهت مبارزه با «ابر دزدی» و تجاوز به ابرهای مان به خارج از کشور نمی رویم و در آنجا با دشمن های نمی جنگیم تا کار به دزدی و تعرض ابرهای داخل مرزهای مان نکشد؟

از هنگامی که که بلبشوی آب در جنوب کشور بپا شده است و در بقیه جاها، «آب» حکم کیمیا شده است و به دنبالش، جدول خاموشی های برق هم انتشار یافته و حتی مثل تلگرام، آین

پاسخش این است: البته ابر هم جهت ما مقوله مهمی است ولی مثل خاک؛ جایگاه ناموس را ندارد! اصولا این دسته از تجاوزات به جز خشکی و تشنگی تاثیر دیگری ندارند و بنابراین هر گونه تلاشی هم جهت دفع و برطرف آنها حکم آفتابه خرج لحیم را دارند!

راستی یک سوال؟ قرار بود از انرژی هسته ای فقط و فقط و فقط استفاده صلح آمیز کنیم یعنی به اندازه E=MC2 از آن انرژی برق استخراج کنیم و بزنیم به زخم زندگی مان؛ نه اینکه خودش را تبدیل به یک زخم کنیم. اگر این سوال؛ پاسخش جهت کسی از مسئولین اهمیت دارد و زحمتی ندارد لطفا بگوید آیا از این انرژی هسته ای با اینهمه خرج و تحمیل تحریم و تحمل تورم و کلی داد و بیداد و.. باز چیزی از تهش درنیامد؟ ظاهرا حق مسلم ما از انرژی هسته ای تولید انرژی برق بود! البته تاکید می کنیم: ظاهرا …. اصلا به ما چه؟! فقط خواهشا خاموشی های پنج شنبه شب ها را کمی زیاد کنید چرایش هم به خودمان مربوط است و کاملا شخصی است!

فرزین پورمحبی

فیلتر آب و برق، آن هم بدون فیلترشکن!

خبرآنلاین

واژه های کلیدی: انرژی | انرژی هسته | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs